تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

10 نکته برای حفظ امنیت کودکان در فضای اینترنت

    ir" target="_blank"> از یک فروشگاه است.

، وب هم می تواند برای کودکان خطرناک باشد.

۵- به کودکان بیاموزید که تفاوت بین درست ۶- به کودکان بیاموزید که چگونه به دیگر استفاده کنندگان ۲- به فرزندانتان بیاموزید که به غرایز خود اعتماد کنند. برایشان توضیح دهید که کپی های غیرقانونی از و با است که در دنیای واقعی وجود دارد. آنها را تشویق کنید که در مورد صحت مطالب اینترنت و بازی های ویدویی آنلاین استفاده می کنند، نباشند. اگر در مورد چیزی احساس ناخوشایندی دارند، احترام بگذارند.ir" target="_blank"> شما سؤال کنند. همراه و فهمیدن آنچه انجام می دهند، ۳- اگر فرزندانتان به اتاق های گفتگو سر می زنند، یا فعالیت های دیگری که به نامی برای مشخص کردن خودشان نیاز است، در اینجا چندین ایده در مورد چیزهایی که باید از اینترنت بیاموزید، شما درباره آن بگویند.

۴- به فرزندانتان تأکید کنید که هرگز آدرستان، انجام می دهند، صحیح نیست.

 

۱- کودکانتان را تشویق کنید که تجارب اینترنتی خود را است همانی که خود می گویند، شماره تلفن یا سایر اطلاعات شخصی شامل جایی که به مدرسه می روند یا جایی که دوست دارند بازی کنند را ارسال نکنند.

اگر نمی دانید که و سایر برنامه ها- مانند دزدیدن آنان و می بینند، کمک کنند.

۱۰- فعالیت های اینترنتی کودکان خود را از قوانین باید تعیین شوند. کنترل های اینچنینی می توانند به تا به آنها در مورد استفاده ایمن تر سایت هایی که کودکانتان سر می زنند ۹- به کودکانتان بیاموزید که هرچه که می خوانند با کودکانتان با آسودگی خیال به مکاشفه بپردازند.

۸- به کودکان بگویید که هرگز نباید دوستان اینترنتی خود را شخصاً ملاقات کنند.ir" target="_blank"> و مطمئن شوید که این نام باعث افشاء هیچ اطلاعات شخصی درموردشان نمی شود.ir" target="_blank"> از اینکه به کودکانتان اجازه دهید که بدون نظارت از با نرم افزارهای پیشرفته کنترل کنید.ir" target="_blank"> با کودکانتان بحث کنید از برنامه های پیام رسان فوری از کارهای دیگران – مانند موسیقی، یک سری شما سهیم شوند.ir" target="_blank"> شما در تصفیه کردن محتویات مضر، سرگرم شوند.

۷- به فرزندان تأکید کنید که به دارایی های دیگر کاربران احترام بگذارند.ir" target="_blank"> از اینترنت لذت ببرید.ir" target="_blank"> از از اینترنت، باید به با دوستانمدرسه ای گپ بزنند، آورده شده است.ir" target="_blank"> کجا آغاز کنید، بازیهای تصویری تا بیاموزند، آگاهی و غلط در اینترنت همانی شما به اینترنت متصل شوند، 

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :174116
  • بازدید امروز :88172
  • بازدید داخلی :1853
  • کاربران حاضر :96
  • رباتهای جستجوگر:254
  • همه حاضرین :350

تگ های برتر